Termoprof Izolacje Natryskowe

izolacja natryskowa

Geneza powstania TERMOPROF Dawid Osiński – Piany Natryskowe

W dotychczasowej naszej pracy budowlanej, związanej z nakładaniem gładzi i tynków maszynowych, zabudową karton – gipsem czy układaniem kostki brukowej, coraz częściej zaczęliśmy spotykać na obiektach natryskową technologię ociepleń i izolacji. Superlatywy, płynące z ust inwestorów na temat takiej metody, spowodowały specjalizację naszej działalności w kierunku natrysku pianki poliuretanowej i utworzenie firmy TERMOPROF.

Wykonujemy ocieplenia poddaszy natryskową pianą poliuretanową

Nie ma nic bardziej komfortowego dla drewnianej konstrukcji poddasza jak poliuretanowa izolacja natryskowa. Paro-przepuszczalna pianka izolacyjna zadba nie tylko o wzorcowe warunki panujące w przestrzeni pod dachowej, ale również zapewni długoletnią kondycję drewna konstrukcyjnego. Suche, szczelne, ciche, ekonomicznie – takie pozostanie poddasze z pianką poliuretanową.

Natryskujemy pianę na ściany, stropy, podłogi i fundamenty

Każdy element konstrukcji budowlanej, pokryty warstwą piany poliuretanowej staje się automatycznie barierą nie do przeniknięcia dla chłodu, upału i wilgoci. Jego kształt i konfiguracja geometryczna nie stanowi przy tym żadnej standardowo występującej przeszkody dla idealnie dokładnej instalacji materiału izolacyjnego.

Nie oferujemy kolejnych izolacyjnych iluzji
Dostarczamy rzeczywistą – prawdziwą izolację

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA